Financování

Kromě úhrady kupní ceny vlastními zdroji, máte možnost svůj nový byt v Bytovém domě Letnian financovat se zvýhodněnou hypotékou nebo naším inovativním „rent-to-buy“ programem BYX. Každá z uvedených forem financování má svá specifika a není vyloučena ani jejich kombinace.

Ať už zvažujete byt pro vlastní bydlení, či investici, jste zaměstnanec nebo podnikatel, čerstvý absolvent nebo zkušený matador, naši specialisté jsou připraveni Vám poradit s volbou nejvhodnější formy financování právě pro Vás a zároveň Vám výrazně zjednodušit celý proces úhrady kupní ceny.

HYPOTÉKA s roční
úrokovou sazbou od

5,09 %

Chci financovat s fér-HYPOTÉKOU

Rozeznat a vybrat nejvhodnější nabídku, rozklíčovat podmínky, zvolit správnou fixaci, zařídit odhad nemovitosti, doložit všechny potřebné dokumenty a nepřijít přitom o rozum. Bez pomoci profesionála z oboru, je to pro většinu lidí nemožné, aniž by neobětovali čas pro svoji rodinu či zájmy. Proto jsme pro Vás domluvili na slovo vzaté odborníky – hypoteční poradce společnosti FairLife.

Fair Life

Výhody hypotéky s námi

  1. LETNIAN fér-HYPOTÉKA - Vybrat nejlepší hypotéku může být snadné a rychlé. Rádi Vás o tom přesvědčíme.
  2. Nejlepší podmínky - nabídneme Vám nejnižší úrokové sazby vyjednané pro tento projekt, odhad nemovitosti zdarma a nulové poplatky za zpracování hypotéky.
  3. Všechny banky pod jednou střechou - nemusíte obcházet všechny banky, abyste získali nabídky k porovnání hypoték. Nabídku celého trhu naleznete na jediném místě.
  4. Minimální administrativa - samostatně připravíme podklady k nemovitosti, formuláře i znalecký odhad. Hlídáme celý schvalovací proces a smluvní dokumentaci s Vámi předem projdeme a vysvětlíme. Odborníci jsou s Vámi nejen u podpisu úvěrové smlouvy, ale po celou dobu splácení úvěru.
  5. Bezplatná konzultace - veškeré služby LETNIAN fér-HYPOTÉKY jsou zcela zdarma. Ochotně Vám poradíme a připravíme kalkulaci hypotéky v jakékoliv bance.
  6. Úspora času a snížení stresu - Zajištění financování nemovitosti může být časově náročné a stresující. Naši specialisté Vám výrazně usnadní tento proces tím, že zajistí veškerou potřebnou dokumentaci, vyjednají nejlepší možné podmínky na trhu a zajistí hladký průběh celé transakce.

Kontaktujte
hypotečního specialistu

Pavel Bezr

Telefon+420 725 404 129
E-mailp.bezr@fair-life.cz
 

Chci financovat s programem BYX

Nechcete se nyní vázat hypotékou nebo na ní nedosáhnete?
S flexibilním programem BYX
ji klidně řešte až za pár let.

S programem BYX můžete pořídit byt nyní a jeho plnou kupní cenu doplatit až za 4 roky po jeho zkolaudování a předání k užívání.
Nejpozději však do 30. 6. 2029.

Byt si můžete upravit podle vašich představ nebo ho můžete nechat zařídit nás podle vašich požadavků. Například namontujeme kuchyňskou linku nebo vestavěný nábytek. Po dobu trvání vaší účasti v programu BYX můžete v bytě bydlet vy nebo ho můžete pronajímat.

Jak to funguje?

FAQ
byx

NYNÍ
3Q/2025
6/2029
Platím nájem

* Ceny bytů dlouhodobě rostou navzdory krizím.
V Praze od roku 2005 rostly ceny bytů průměrným tempem přes 7 % ročně.
Zdroj: www.czso.cz/csu/czso/ceny_bytu

FAQ

8 výhod financování s rent-to-buy programem BYX

Spočítejte si výhodnost programu BYX

Články z oblasti realitního a hypotečního trhu.

Kontaktujte
BYX specialistu

Michal Fujak

Telefon+420 731 611 345
E-mailmichal.fujak@byx.cz
 

Knowledge

Zprávy z realitního a hypotečního trhu aneb
správná rozhodnutí se rodí z kvalitních informací.

Zobrazit:

e15.cz

Další obří projekt v Letňanech. Hubáček chce v bývalém areálu Avia postavit byty za šest miliard

Miliardář Pavel Hubáček chystá dosud svůj největší developerský projekt. V pražských Letňanech, v části areálu po bývalém výrobci nákladních vozů Avia, chce za přibližně šest miliard korun postavit 1200 bytů. Zhruba třetina z nich by měla být určena k pronájmu.

Přečíst si článek Přečíst si článek

e15.cz

Okamžitá úleva firmám, ale i koruna v propadlišti. ČNB nečekaně silně řízla do sazeb

Prakticky bezprostřední levnější firemní úvěry a příslib dostupnějších hypoték. Takové je základní poselství pro domácí ekonomiku z České národní banky, která o půl procentního bodu snížila svou základní úrokovou sazbu. Rozhodnutí centrálních bankéřů bylo razantnější, než čekala odborná obec i trh.

Přečíst si článek Přečíst si článek

e15.cz

Byty zdraží víc, než si lidé připouštějí, říká šéf nemovitostní skupiny Mint

„Navýšení inflace z posledního roku se v nemovitostech do pár let projeví a nedostupnost bytů bude dál bobtnat,“ vysvětluje plynulou češtinou Dejanovski, proč skupina mimo jiné spustila rezidenční fond s nájemním bydlením.

Přečíst si článek Přečíst si článek

e15.cz

Nájemní bydlení bude letos zdražovat, zejména ve velkých městech. Zájem o něj stoupá

Nejen inflace, ale i nedostatek nájemních bytů požene v letošním roce ceny činží vzhůru. Týká se to zejména zájemců o bydlení v Praze, kteří se často musejí spokojit s menšími byty. Přestože trh očekává, že se snížením úrokových sazeb se řada lidí rozhodne investovat do vlastního bydlení, o nájemní byty bude čím dál vyšší zájem.

Přečíst si článek Přečíst si článek

e15.cz

Jak se budou vyvíjet ceny bytů a nájmů? Čeká nás zřejmě ještě stagnace a pak mírný růst

Máme za sebou dekádu dynamického růstu cen nemovitostí, kdy například v Praze čtvereční metr bytu zdražil o 2,4násobek. To bylo podpořeno postupně zotavující se ekonomikou po recesi v roce 2008, pozitivními očekáváními napříč trhem, růstem reálných mezd, nízkou inflací, nízkými úrokovými sazbami přejícími investičním rozhodnutím a také pomalým povolováním nové výstavby.

Přečíst si článek Přečíst si článek

e15.cz

Základní sazba ČNB spadne do roka ke čtyřem procentům. Hypotéky zlevní

Rok a půl držela Česká národní banka klíčovou úrokovou míru beze změny. To se změnilo pár dní před Vánoci, když bankovní rada snížila dvoutýdenní repo sazbu o čtvrt procentního bodu na 6,75 procenta.

Přečíst si článek Přečíst si článek