Podmínky
a prohlášení

Veškeré informace uveřejněné na stránkách www.letnian.cz (dále jen „Stránky“) jsou obchodním sdělením společnosti Rezidence Letňany 22 s.r.o. , IČ: 14118637, se sídlem Běžecká 2407/2, Praha 6 – Břevnov, 169 00, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, spisová značka C 360756, která je rovněž provozovatelem těchto internetových Stránek (dále jen „Provozovatel“).

Podmínky pro uživatele Stránek jsou následující: (dále jen „Podmínky“):

  • Provozovatelem a vlastníkem Stránek www.letnian.cz je výhradně Provozovatel.
  • Tyto Podmínky pro uživatele Provozovatel vydává pro účely stanovení podmínek pro užívání Stránek a obsahu, na stránkách se nacházejícího.
  • Zasahovat jakýmkoliv způsobem bez souhlasu Provozovatele do obsahu a technické podstaty Stránek je zakázáno. Oprávnění rozhodovat o změnách Stránek má pouze Provozovatel
  • Přístup k některým informacím uvedeným na Stránkách může být Provozovatelem podmíněn poskytnutím osobních údajů uživatele. V takovém případě bude Provozovatel nakládat s těmito údaji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.
  • Veškeré informace a údaje, včetně vizualizací projektu, či jeho částí, uvedené na Stránkách jsou pouze informativní povahy a mohou doznat změn v průběhu realizace projektu anebo trvání marketingové kampaně.
  • Doporučená konfigurace prohlížeče a počítače: Stránky jsou kompatibilní se všemi obvyklými typy prohlížečů v posledních verzích (tj. ve stavu r. 2022). Stránky byly testovány pro dominantní prohlížeče; pro plnou funkčnost Stránek je nutná zapnutá podpora JavaScriptu.
  • K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti Stránek jsou užívány soubory cookies v běžném rozsahu. Informace o tom, jak je náš web používán, může být sdílena s partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jim byli poskytnuty jiným způsobem, nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby či přijímáte jejich obchodní sdělení. Své nastavení cookies můžete změnit ZDE.
  • Vyplněním a odesláním registračního formuláře je udělen souhlas, aby Provozovatel uchovával, shromažďoval, zpracovával anebo nakládal za účelem marketingového využití osobní údaje návštěvníka Stránek, a to: jméno, příjmení, telefon, e-mail, údaje o komunikaci. Takový souhlas je udělen na dobu neurčitou a lze jej kdykoliv odvolat. Zpracováním osobních údajů může Provozovatel pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele.
  • Podmínky užívání Stránek jsou platné a účinné dnem jejich zveřejnění a platné do doby jejich event. aktualizace či modifikace ze strany Provozovatele. Dnem zveřejnění je 17. 10. 2022. Podmínky je oprávněn měnit nebo doplňovat pouze Provozovatel, a tyto modifikace či aktualizace následně uvést na Stránkách jako aktuální znění Podmínek.